Author: n***a
Date:
Review: This I bought for my mom as she is aging and loosing her hair. She loves how soft it is and it's human hair
顏色: S1
Price: HK$203.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 80 g |
| 長度 | 7.62 cm |
| 頭圍 | 54.61 cm |
| SKU | sb2408234448753983 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6843534 people said the quality is very good!
Author: n***a
Date:
Review: This I bought for my mom as she is aging and loosing her hair. She loves how soft it is and it's human hair
顏色: S1
Author: g***i
Date:
Review: very beautiful I love it so much
顏色: S1
Author: Q***r
Date:
Review: Happy with the material and quality of the product. Would definitely buy again.
顏色: S1
Author: 2***0
Date:
Review: Perfect True to length: length is good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Value for money: good value
顏色: S1
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.